Patrycja Andryszczyk

„Nasze życie jest takim, jakim uczyniły je nasze myśli.”  – Marek Aureliusz

Jestem magistrem psychologii po jednolitych studiach 7magisterskich o specjalności psychologia kliniczna. Ukończyłam również studia magisterskie na kierunku pielęgniarstwo, studia podyplomowe z zakresu psychoonkologii i psychotraumatologii. Jestem terapeutą RTZ w trakcie certyfikacji. Czynnie biorę udział w szkoleniach i konferencjach w celu podnoszenia swojej wiedzy i kwalifikacji z zakresu psychologii i nauk medycznych.

Swoje doświadczenie zdobywałam w szpitalach i placówkach leczniczych tj. oddziały onkologiczne, psychiatryczne, pediatryczne, neurologiczne, intensywnej terapii oraz w placówkach POZ, hospicjach stacjonarnych i DPS-ach.

Pracuję z osobami dorosłymi. Uważam, iż każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Pomaganie i wspieranie ludzi jest moją pasją i motorem napędowym do działania w trosce o drugiego człowieka.

Przyjmuje pacjentów, którzy są w kryzysach emocjonalnych, mają myśli samobójcze i rezygnacyjne, nie potrafią poradzić sobie z chorobą, śmiercią kogoś bliskiego, przeżyli ciężkie doświadczenia przekraczające ich zasoby do radzenia sobie z sytuacją traumatyczną/stresową.

Zajmuję się wsparciem psychologicznym i edukacją pacjentów z:

  • zdiagnozowaną schizofrenią,
  • zaburzeniami afektywnymi jedno- i drubiegunowymi,
  • zaburzeniami nerwicowymi,
  • zaburzeniami osobowości,
  • zaburzeniami otępiennymi,
  • zaburzeniami spowodowanymi do nadużywania substancji psychoaktywnych.

Zapraszam także osoby zmagające się z niskim poczuciem własnej wartości, brakiem wiary w siebie i w swoje możliwości, będących w trudnej sytuacji życiowej lub mających problemy w relacjach interpersonalnych. W centrum mojej relacji zawsze jest CZŁOWIEK. Do każdego
pacjenta podchodzę indywidualnie, tworząc bezpieczną przystań z zachowaniem najwyższych standardów etyki, w tym przestrzeganie tajemnicy zawodowej. Jako osoba po terapii własnej wiem, że nie ma sytuacji bez wyjścia – wystarczy otworzyć się na siebie i drugiego człowieka.

Prywatnie jestem żoną i najlepszą przyjaciółką dla moich kotów i psów. Uwielbiam podróżować, grzebać w ziemi (tak, mam swój ogródek ☺️), przebywać na łonie natury. Cenię sobie zdrowie i równowagę na płaszczyźnie bio-psycho-społecznej, dlatego karmię mózg i ciało zdrowym jedzeniem, dużą dawką aktywności, dobrą literaturą oraz otaczam się pozytywnymi relacjami i emocjami.

Zapraszam Cię serdecznie na sesję on-line.

Patrycja Andryszczyk – ZnanyLekarz.pl