Usługi

Psychoterapia na Tarchominie

Nigdy wcześniej nie korzystałeś z terapii? Obawiasz się, że nie jesteś w stanie otworzyć się przed obcą osobą? Masz wątpliwości, czy takie rozwiązanie będzie dla Ciebie korzystne? W pełni to rozumiemy! Szanujemy Twoje pieniądze i czas, dlatego oferujemy darmową, 20-minutową konsultację terapeutyczną, w czasie której będziesz mógł przedstawić swój problem, a wykwalifikowany psychoterapeuta zweryfikuje, który rodzaj terapii będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Podczas bezpłatnej konsultacji, istnieje także możliwość indywidualnego doboru terapeuty najbardziej wpisującego się w Twoje potrzeby.

Skontaktuj się z nami i zapisz się na pierwszą, darmową konsultację.

Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego specjalisty.

Profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna w Warszawie

Więź między terapeutą a pacjentem jest bardzo ważna, dlatego uzyskanie satysfakcjonujących efektów jest możliwe jedynie wtedy, gdy będziesz miał 100% pewność, że osoba, której powierzasz swoją historię, emocje i problemy, przyjmuje zaangażowaną postawę, jest pełna szacunku i troski. Wierzymy, że każdy zasługuje na wysłuchanie i zrozumienie. Jesteśmy po to, aby Cię wesprzeć i wyposażyć w narzędzia do radzenia sobie z trudnościami dnia codziennego. Stworzymy Ci bezpieczną przestrzeń i dołożymy wszelkich starań, abyś mógł lepiej zrozumieć i wyrażać samego siebie.

Tworzymy zespół specjalistów, dla których psychoterapia i pomoc pacjentom jest czymś więcej niż pracą. To nasza pasja, a jednocześnie misja. Każdy specjalista zatrudniony w naszym centrum posiada doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje. Wyróżnia nas holistyczne podejście do pacjenta. Z szacunkiem i uważnością przyglądamy się wszystkim wnoszonym przez Ciebie trudnościom.

Jesteśmy w stanie dobrać nurt terapeutyczny, który najlepiej odpowiada potrzebom pacjenta. Jeżeli dojdziemy do wniosku, że przedstawiony przez Ciebie problem wymaga kompleksowego podejścia i współpracy z lekarzem psychiatrą, zapewnimy Ci pomoc.

W naszym zespole znajdziesz psychiatrę, psychologów, psychoterapeutów oraz seksuologa pracujących w różnych nurtach. Dzięki wstępnej konsultacji łatwiej będzie sprecyzować charakter trudności, dobrać specjalistę odpowiadającym Twoim potrzebom oraz wskazać sposoby i przebieg pomocy.

Psychiatra

 • Konsultacja lekarza psychiatry

Psychoterapia

 • Psychoterapia indywidualna
 • Psychoterapia osób dorosłych 
 • Psychoterapia par
 • Psychoterapia rodzin
 • Psychoterapia online
 • Psychoterapia dzieci i młodzieży
 • Psychoterapia DDA, DDD, osób współuzależnionych
 • Psychoterapia traumy

Psycholog

 • Konsultacje psychologiczne
 • Kompetencje rodzicielskie
 • Trening Umiejętności Społecznych
 • Interwencja kryzysowa

Seksuolog

 • Konsultacja seksuologiczna

Psychiatra

 • Konsultacja lekarza psychiatry

Inne

 • Szkolenia dla firm

Wybierz Terapeutę:

Agnieszka Sienkiewicz-Świerczek – ZnanyLekarz.pl
Marzena Majewska – ZnanyLekarz.pl
Joanna Krypa – ZnanyLekarz.pl
Sylwia Kuczyńska – ZnanyLekarz.pl
Katarzyna Roguska – ZnanyLekarz.pl

Anna Janusz – ZnanyLekarz.pl
Krzysztof Żochowski – ZnanyLekarz.pl
Justyna Szymańska – ZnanyLekarz.pl
Ewelina Wojtkowiak – ZnanyLekarz.pl
Patrycja Andryszczyk – ZnanyLekarz.pl

Terapia indywidualna — w jakich przypadkach jest wskazana?

Mówi się, że w dzisiejszych czasach każdy powinien przejść własny proces terapeutyczny. Coś w tym jest! Szybkie tempo życia, presja społeczna i pogoń za sukcesem, sprawiają, że możemy zatracić radość życia i wytworzyć mylny obraz własnej osoby. Jeżeli zauważyłeś, że wykonywanie codziennych czynności sprawia Ci coraz większą trudność, czujesz się źle ze sobą lub nie możesz poradzić sobie z wydarzeniami z przeszłości, to wyraźne sygnały ostrzegawcze.

Zgłoś się po pomoc jeżeli:

 • Czujesz się gorszy od innych? Masz wrażenie, że każda osoba z Twojego otoczenia ma lepsze i bardziej barwne życie, a Ty stoisz w miejscu i nie możesz zmotywować się do działania?
 • Zmagasz się z negatywnym obrazem własnej osoby i patrząc w lustro dostrzegasz jedynie wady?
 • Wewnętrzny krytyk nie pozwala Ci robić rzeczy, na które masz ochotę?
 • Nie jesteś w stanie wyrażać emocji — masz zablokowaną ekspresję lub czujesz, że zachowujesz się nieadekwatnie do sytuacji?
 • Miewasz trudności w komunikacji z innymi i izolujesz się od społeczeństwa?
 • Nie jesteś w stanie przepracować wydarzeń z dzieciństwa i czujesz, że mają one wpływ na Twoje obecne życie?
 • Powtarzasz stałe schematy, które powodują, że wpędzasz się w spiralę negatywnego myślenia?

 

Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to oznacza, że najprawdopodobniej potrzebujesz wsparcia. Poradnia psychologiczna dla dorosłych to miejsce, w którym otrzymasz odpowiednią pomoc. Być może to, co uznawałeś za prokrastynację lub cechę charakteru utrudniającą codzienne funkcjonowanie, jest w istocie trudnością, nad którą można popracować dzięki diagnozie i odpowiednio dobranej psychoterapii?

Czujesz, że potrzebujesz wsparcia terapeutycznego?

Odbywałeś już wcześniej sesje psychoterapeutyczne, ale były one nieskuteczne?

Wierzymy, że możemy być dla Ciebie wsparciem. Skontaktuj się z nami już dziś!

Pomoc psychoterapeutyczna w Warszawie — korzyści

Psychoterapia nie sprawi, że staniesz się innym człowiekiem i zaczniesz myśleć w sposób, w który uważasz, że powinieneś myśleć. Zamiast tego terapeuta będzie towarzyszył Ci w procesie psychoterapii i zachęci do podejmowania działań, które pozwolą Ci zrozumieć, co sprawiło, że jesteś taką osobą, jaką jesteś. Terapia indywidualna pomoże Ci dotrzeć do źródła problemu i podejmować kolejne decyzje. Jak chcesz go potraktować? Czy dzieciństwo naprawdę definiuje Twoją dorosłość? Czy przykre wydarzenia z przeszłości muszą odcisnąć trwałe piętno na Twoim życiu? A jeżeli tak, to czy jesteś w stanie pogodzić się z przeszłością, a jednocześnie patrzeć z wiarą w przyszłość? Terapia nie wymaże przeszłości, ale pomoże w łagodzeniu objawów, które przeżywasz na co dzień.

Nauczysz się odczytywać konkretne stany emocjonalne oraz zdobędziesz narzędzia, które pozwolą Ci zwiększyć świadomość przeżywanych sytuacji i ich zwrotnego oddziaływania na psychikę Twoją oraz Twoich bliskich. Czasami może się to wiązać z powrotem do trudnych przeżyć i niewygodnych stanów, ale dobry psycholog i dobry psychoterapeuta przeprowadzi Cię bezpiecznie przez każdą z przeżywanych emocji. Celem terapii jest przede wszystkim umiejętność wejścia w rolę obserwatora. Psychoterapia (online lub stacjonarna) pomoże Ci przyjrzeć się swoim emocjom i myślom, zachowując przy tym zdrowy i potrzebny dystans.

Kiedy można uznać, że psychoterapia jest zakończona? Wtedy, gdy poczujesz, że w momencie przeżywania silnych uczuć jesteś w stanie ocenić ich wagę oraz wykorzystać dostępne zasoby w celu regulacji tych emocji. Jesteśmy przekonani, że nasi specjaliści pomogą Ci przejść drogę do lepszego zrozumienia siebie.

Mieszkasz w Warszawie i szukasz dobrego psychoterapeuty?

A może jesteś zainteresowany sesjami online?

Jesteśmy po to, aby Ci towarzyszyć w drodze do lepszego samopoczucia.

Skontaktuj się z nami i powiedz, czego oczekujesz, a my Ci pomożemy!