Justyna Szymańska

Jestem psychologiem, podstawą mojej pracy jest zaufanie, autentyczność, empatia oraz akceptacja. Słucham pacjentów z uważnością, zaangażowaniem i otwartością. Celem mojej pracy z pacjentem jest wspólne wypracowanie rozwiązania wobec odczuwanych przez niego trudności.

Doświadczenie zdobyłam m.in. w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim Drewnica, Instytucie Psychiatrii i Neurologii oraz fundacji pomocy psychologicznej i edukacji społecznej „RAZEM”. Współprowadziłam terapię grupową z psychologiem klinicznym. Prowadziłam również zajęcia z komunikacji, trening relaksacji, trening poznawczy oraz rozmowy psychologiczne z pacjentami.

Podnoszę moje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach oraz konferencjach. Ważny jest dla mnie rozwój osobisty, zarówno własny, jak i pacjentów. Uważam, że każdy człowiek ma w sobie potencjał.

Prowadzę poradnictwo par oraz pomagam osobom dorosłym doświadczającym: obniżonego nastroju, lęku, depresji, nadmiernego stresu, silnych emocji w tym gniewu i złości. Pomagam też osobom z trudnościami adaptacyjnymi oraz w relacjach interpersonalnych. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Justyna Szymańska – ZnanyLekarz.pl